Maloobchod a stravování

Lupa NET pro maloobchody

Vlastníte samoobsluhu, obchod s pultovým prodejem, či řeznictví? Provozujete restauraci nebo jiné stravovací zařízení? Nabízíme Vám softwarové řešení pro obchody i restaurace. Po mnoho let byly právě tyto obory naší hlavní vlajkovou lodí a vývoji jsme věnovali mimořádnou péči. Systém Lupa NET v sobě zahrnuje pokladní, skladový i stravovací systém. Přinese Vám kontrolu nad personálem, tržbami i skladovým hospodářstvím. Získáte všechny potřebné informace pro efektivní řízení Vašeho podniku.

Oblasti využití systému

Pokladní systém

Víc než jen EET

Potřebujete od pokladního systému víc, než jen evidenci tržeb pro státní správu? EET je v současnosti už samozřejmostí, ale můžeme Vám nabídnout spoustu dalších možností.

Plovoucí účty

Potřebujete pro jednoho zákazníka markovat na pokladně u pultu s masem a pak přejít na pokladnu s uzeninami, aniž by byl celý nákup ukončen, ale pokračoval s Vámi dál? Naše pokladny Vám s tím mohou pomoci.

Pokladní doklady A4

Nestačí Vám tisk klasických pokladních dokladů, nebo některým zákazníkům prodáváte zboží na fakturu? Pomůžeme Vám s nastavením tisku na doklady formátu A4.

Více z této oblasti

Funkce dalších systémů

Vážení

Jsou pro Vás změny cen na váze u zeleniny pracnou záležitostí a nemůžete tak pružně reagovat na změny cen od Vašich dodavatelů? Pomůžeme Vám váhu zapojit do systému a změny cen provádět stiskem jednoho tlačítka na Vašem počítači v kanceláři.

Napojení na hotel

Potřebujete hotelovému hostu převést útratu v restauraci na jeho hotelový účet? Díky našemu pokladnímu systému, který zvládne propojení na 7 různých hotelových systémů, to zvládnete stiskem 1 tlačítka.

Skladová evidence

Nestačí vám jen evidovat tržby, ale rádi byste měli přehled o tom, co je a má být na skladě? Propojením pokladen se systémem Lupa NET to bude vážně hračka.

Více z této oblasti

Rozvozy jídel

Rozvozy

Nevíte, jak zoptimalizovat rozvozové linky? I s tím Vám můžeme pomoci.

Snadné objednávání

Potřebujete, aby měli Vaši zákazníci možnost lehce si objednat nejen telefonicky, ale také v klidu ze svého mobilního telefonu? Náš objednávkový systém umožňuje objednávání z libovolného webového prohlížeče – z počítače, tabletu či chytrého telefonu.

Jednoduchá administrativa

Nezvládáte už přijímat množství objednávek jídel k rozvážce? Přerůstá vám administrativa spojená s přepisováním telefonátů do excelovských tabulek přes hlavu? Můžeme Vám pomoci zjednodušit Váš dosavadní systém tak, abyste zvládali stejné množství zákazníků v mnohem kratším čase.

Více z této oblasti

Závodní stravování, rozvozy jídel

Až 4 denní jídla

Chtěli byste, aby Vaši zákazníci měli možnost objednat si nejenom oběd, ale i večeři, a nedokážete to ve svém stávajícím systému rozlišit? Náš stravovací systém umí evidovat až 4 denní jídla (snídani, oběd, večeři 1 a večeři 2).

Napojení na mzdy

Chcete přispívat svým zaměstnancům na obědy, ale nechcete využívat klasické stravenky? Pomůžeme Vám s napojením na Váš mzdový systém, abyste mohli část stravy uhradit Vy a zbytek mohl být stržen zaměstancům z výplaty. Jednoduše a bez starostí.