Nezávazná poptávka

Napište nám
  1. (povinný údaj)
  2. (zadejte platný e-mail)
  3. (povinný údaj)
  4. (povinný údaj)
 

Kontaktujte nás, neváhejte se ptát na cokoliv

Naše letitá praxe ukazuje, že žádný provoz nefunguje naprosto stejně. Snažíme se našim zákazníkům informační systém LUPA NET a pokladní systém POS NET a skladový systém SKLAD NET nastavit tak, aby přesně splňoval jejich požadavky.

Proto k opravdu korektní nabídce dochází zpravidla po osobní schůzce (nebo minimálně telefonickém rozhovoru) a detailním rozboru potřeb našich zákazníků. Je nutné přesně zjistit, jak funguje celý provoz. Je důležité, aby se zákazník nemusel podřídit našemu systému, ale aby systém respektoval potřeby našeho zákazníka.

Prostřednictvím tohoto formuláře je možno zažádat alespoň o orientační nabídku, která bude v případě Vašeho zájmu upřesněna a detailněji dopracována.

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo