Pokladní a skladový systém pro středně velké provozy

Jak upravujeme pokladní s skladový systém pro středně velké provozy?

Středně velké provozy jsou zařízení, kde už s jednou pokladnou nevystačí a kde je potřeba do systému zakomponovat větší množství dalších zařízení, která by měla vzájemně kooperovat.

Pokladní a skladový systém v samoobsluze a supermarketu

využívají více pokladních míst složených z vlastní pokladny, ale také scanneru čárových kódů, platebního terminálu apod. Úsek váženého zboží se neobejde bez systémové váhy. V zázemí obchodu je nutný počítač, na němž je prostřednictvím pokladního a skladového systému organizován příjem nového zboží, jeho oceňování, nahrávání dat do pokladen apod. Díky informačnímu systému LUPA NET, skládajícího se z pokladního systému POS NET a skladového systému SKLAD NET, budete  schopni lépe dodržovat a kontrolovat zvolenou cenovou politiku, ověřovat úspěšnost prodejních akcí, sledovat stavy na skladech apod.

Pokladní a skladový systém v restauraci

Mnohé restaurace mají v současné době více oddělených prostor, které mají sice oddělený provoz, ale vzájemně více či méně spolupracují (např. restaurace s předzahrádkou a vinárnou v suterénu). Moderní pokladní systém umožňuje propojení všech pokladen, automatický tisk objednávek na příslušných kuchyňských tiskárnách, harmonizaci přípravy objednávek pro jednotlivé stoly apod. Skladový systém SKLAD NET navíc umožňuje podrobné vedení skladové evidence nejen na baru, ale i v kuchyni a zajišťuje účinnou kontrolu inventurních stavů.

Pokladní a skladový systém pro specializované provozy

Specifickou skupinou jsou řeznictví a masny, které se způsobem svého provozu vymykají klasickým obchodům. Bez systémových vah, či přímo váhopokladen se neobejdou.

Pokladní a skladový systém pro středně velké obchody

Pokladní a skladový systém pro obchody

Větší supermarkety se neobejdou bez řady pokladních míst, systémových vah, možností vážit zboží u pokladních míst, podporou práce s různými typy čárových kódů (i vlastních) včetně tisku štítků, datových terminálů pro snadný příjem, průběžnou kontrolu …

Zobrazit

Pokladní systém pro větší restaurací umí sledovat i skladové zásoby

Pokladní systém pro restaurace

Přehledné vedení většího restauračního provozu (např. penzionu s restaurací a vinárnou) je bez pokladního systému napojeného na výkonné skladové hospodářství v dnešní době již nemyslitelné.

V takovém provozu je obvyklé vzájemné datové propojení více pokladen, další …

Zobrazit

pokladní systém pro řeznictví

Pokladní systém pro řeznictví

Řeznictví a masny představují svými nároky specifickou oblast. Současné moderní provozy se neobejdou bez váhopokladny, je-li jich navíc v provozu více najednou, práce personálu je velmi ulehčena jejich propojením do systému. Systém LUPA NET navíc …

Zobrazit

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo