Výroba a expedice

Informační systém pro výrobu a expedici

Specifickou oblast představují provozy zabývající se bouráním a expedicí masa a masných výrobků. Systém LUPA NET disponuje modulem Rozvozy, který je vyvinut právě k těmto účelům. Prostřednictvím uživatelsky velmi příjemného a intuitivního prostředí jsou pracovníci schopni vyplňovat bourací protokoly v průběhu samotného bourání masa. Informační systém na základě odsouhlasených a potvrzených bouracích protokolů automaticky provede přesuny mezi dotčenými skladovými kartami.

Díky propracovanému systému objednávek a rozvozových linek je možno optimalizovat práci tak, aby bylo bourané maso zpracováváno přímo do expedice a byly minimalizovány skladové zásoby.

Tím také dochází k prodloužení data spotřeby. Expedované zboží je samozřejmě odbavováno spolu s fakturami, nebo dodacími listy.

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

15. prosince 2017

Certifikované váhopokladny s novým designem

S hrdostí vám představujeme naše nové certifikované váhopokladny, splňující veškeré náležitosti WELMEC guide 2.2 a 2.3.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo