Řeznictví

skladovací a pokladní systém s modulem pro rozvoz

Skladový a pokladní systém pro řeznictví s vlastní výrobou

Řízení řetězce řeznictví a masen se z velké části bude shodovat s řízením klasického obchodního řetězce. Spojením pokladního systému POS NET a skladového systému SKLAD NET lze dosáhnout uceleného obrazu nejen o skladové evidenci jednotlivých článků řetězce, ale i o různých ekonomických ukazatelích (tržbách, maržích apod.).

Je-li zároveň součástí řetězce výrobna vlastních výrobků (bourárna masa, výroba uzenin apod.), stane se modul Rozvozy nedílnou součástí informačního systému. Díky němu snadno zvládnete optimalizaci bouracích procesů tak, aby nedocházelo ke zbytečně dlouhému skladování surovin. Vaše výrobky se dostanou co nejdříve přímo k Vašim spotřebitelům.

Management řetězce může využívat výstupy pokladního a skladovacího systému k řízení a hodnocení dosažených výsledků. Je schopen analyzovat celkové tržby, tržby na jednotlivých prodejnách, dosaženou celkovou marži, ale i marži dle jednotlivých skupin zboží. Rovněž lze vyhodnocovat úspěšnost slevových akcí a mnoho dalšího.

 

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo