Obchody

Řízení obchodního řetězce bez jednotného pokladního a skladového systému je v současné době zcela nemožné. Pokladní systém POS NET pro velké obchody se skladovým systémem SKLAD NET je svou koncepcí schopen vést odděleně desítky skladů, na nichž se samostatně sledují jejich stavy. Sledováním podrobného pohybu zboží lze snadněji optimalizovat skladové zásoby a řídit objednávky. V závislosti na nastavení umožňuje systém ovlivňovat ceny na úrovni jednotlivých prodejen, či pracovat s jednotnou cenotvorbou.

Dále je schopen analyzovat celkové tržby, tržby na prodejnách, dosaženou celkovou marži i marži dle jednotlivých skupin zboží, vyhodnocovat úspěšnost slevových akcí a mnoho dalšího. Management řetězce může využívat výstupy pokladního a skladového systému k řízení a hodnocení dosažených výsledků.

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo