Pokladní systém pro restaurace

moderní POS pro menší restaurace s možností individualizace funkcí

Úspěch restaurace ovlivňuje také spolehlivý pokladní systém

Klasickým řešením pokladního systému pro malé restaurace a bistra je použití vhodné pokladny (POS) spojené s počítačem se skladovým hospodářstvím v zázemí provozu. Tento informační systém umožní pohotovou a jednoduchou přípravu pokladny pro prodej a snadné vedení skladového hospodářství.

I toto základní řešení Vám umožní nejen přehledné a operativní vedení skladu, ale díky analýze pohybů zboží také optimalizaci Vaší nabídky tak, aby Vaše restaurace byla pro hosty stále atraktivní.

V neposlední řadě je pokladní systém pro restaurace účinným nástrojem pro kontrolu personálu.

Pokladní systém pro restaurace jsme schopni upravit každému klientovi na míru tak, aby reflektoval potřeby konkrétního provozu a jeho velikosti a maximálně jej zefektivnil. Konkrétní specifikaci pokladního systému pro restaurace si pročtěte zde.

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo