Pokladní systém pro restaurace

moderní POS pro menší restaurace s možností individualizace funkcí

Úspěch restaurace ovlivňuje také spolehlivý pokladní systém

Klasickým řešením pokladního systému pro malé restaurace a bistra je použití vhodné pokladny (POS) spojené s počítačem se skladovým hospodářstvím v zázemí provozu. Tento informační systém umožní pohotovou a jednoduchou přípravu pokladny pro prodej a snadné vedení skladového hospodářství.

I toto základní řešení Vám umožní nejen přehledné a operativní vedení skladu, ale díky analýze pohybů zboží také optimalizaci Vaší nabídky tak, aby Vaše restaurace byla pro hosty stále atraktivní.

V neposlední řadě je pokladní systém pro restaurace účinným nástrojem pro kontrolu personálu.

Pokladní systém pro restaurace jsme schopni upravit každému klientovi na míru tak, aby reflektoval potřeby konkrétního provozu a jeho velikosti a maximálně jej zefektivnil. Konkrétní specifikaci pokladního systému pro restaurace si pročtěte zde.

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

22. října 2019

Omezená platnost pokladních certifikátů

Nezapomněli jste si zkontrolovat platnost svého pokladního certifikátu, který používáte pro evidenci tržeb?

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo