Zákon o EET – zodpovědní podnikatelé se začínají připravovat

Ve sbírce zákonů již vyšel Zákon o EET a Zákon, kterým se mění zákony v souvislosti s přijetím zákona o evidenci tržeb.

Týká se to našich klientů, kteří používají naše pokladní systémy LUPA NET, které bylo třeba novému zákonu, jenž již vešel v platnost,  přizpůsobit.

Minulý týden jsme proto prováděli upgrade systému ze „staré verze pokladny a Lupy NET“ na novou generaci Lupy NET, která již bude umět EET u našeho věrného zákazníka p. Pašty. Zároveň se měnila i část HW v zázemí, která umožní používání staršího HW pro pokladny nové generace a zároveň podstatně zvýší bezpečnost dat dalších programů, které zákazník používá.

Abyste měli přehled, co konkrétně Zákon o evidenci tržeb upravuje, můžete se s ním seznámit.

 

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

22. října 2019

Omezená platnost pokladních certifikátů

Nezapomněli jste si zkontrolovat platnost svého pokladního certifikátu, který používáte pro evidenci tržeb?

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo