Zákon o EET – zodpovědní podnikatelé se začínají připravovat

Ve sbírce zákonů již vyšel Zákon o EET a Zákon, kterým se mění zákony v souvislosti s přijetím zákona o evidenci tržeb.

Týká se to našich klientů, kteří používají naše pokladní systémy LUPA NET, které bylo třeba novému zákonu, jenž již vešel v platnost,  přizpůsobit.

Minulý týden jsme proto prováděli upgrade systému ze „staré verze pokladny a Lupy NET“ na novou generaci Lupy NET, která již bude umět EET u našeho věrného zákazníka p. Pašty. Zároveň se měnila i část HW v zázemí, která umožní používání staršího HW pro pokladny nové generace a zároveň podstatně zvýší bezpečnost dat dalších programů, které zákazník používá.

Abyste měli přehled, co konkrétně Zákon o evidenci tržeb upravuje, můžete se s ním seznámit.

 

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo