Získali jsme certifikát dle normy WELMEC

 

Začátkem srpna se nám podařilo získat certifikaci ČMI podle normy WELMEC, o které jste se mohli dočíst v jednom z našich předešlých článků. Patříme tak mezi jedny z prvních společností v ČR, které se mohou tímto certifikátem pochlubit. Připouštíme, že se jednalo o běh na dlouhou trať, ale o to více jsme na udělenou certifikaci pyšní.

WELMEC je sdružení autorit legální metrologie členských zemí Evropské unie a jeho normy a doporučení mají za cíl sjednotit váho-pokladnový systém v EU. Certifikát pak uděluje Český metrologický ústav, který mimo jiné sleduje také to, jak je pokladní systém zabezpečen a jestli výsledky vážení nemohou být přes software jakýmkoli způsobem ovlivňovány či manipulovány.

Od 1. 1. 2017 ČMI již žádnou váhu propojenou s necertifikovaným softwarem neověří a její používání zakáže. Pokud se chcete dozvědět více, klidně nám zavolejte – s potěšením vám ohledně váho-pokladních systému poradíme.

certifikát čmi dle welmec

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

22. října 2019

Omezená platnost pokladních certifikátů

Nezapomněli jste si zkontrolovat platnost svého pokladního certifikátu, který používáte pro evidenci tržeb?

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo