Získali jsme certifikát dle normy WELMEC

 

Začátkem srpna se nám podařilo získat certifikaci ČMI podle normy WELMEC, o které jste se mohli dočíst v jednom z našich předešlých článků. Patříme tak mezi jedny z prvních společností v ČR, které se mohou tímto certifikátem pochlubit. Připouštíme, že se jednalo o běh na dlouhou trať, ale o to více jsme na udělenou certifikaci pyšní.

WELMEC je sdružení autorit legální metrologie členských zemí Evropské unie a jeho normy a doporučení mají za cíl sjednotit váho-pokladnový systém v EU. Certifikát pak uděluje Český metrologický ústav, který mimo jiné sleduje také to, jak je pokladní systém zabezpečen a jestli výsledky vážení nemohou být přes software jakýmkoli způsobem ovlivňovány či manipulovány.

Od 1. 1. 2017 ČMI již žádnou váhu propojenou s necertifikovaným softwarem neověří a její používání zakáže. Pokud se chcete dozvědět více, klidně nám zavolejte – s potěšením vám ohledně váho-pokladních systému poradíme.

certifikát čmi dle welmec

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo