Účtenková loterie odstartuje už letos v říjnu

Účtenková loterie, známá i pod zkráceným názvem Účtenkovka, je projekt ministerstva financí, který by měl zvýšit efektivitu EET – jednoduše proto, že nakupující budou po prodejcích účtenky sami vyžadovat.

Původně se se spuštěním loterie počítalo letos v listopadu, nakonec se ale začne už o měsíc dřív. První slosování o ceny pak proběhne 15. listopadu, a to z účtenek vystavených v říjnu.

Stručně k pravidlům

Zákazníci budou moci přihlašovat své účtenky do slosování pomocí mobilní aplikace nebo přes online systém. Od daného obchodníka bude možné zaregistrovat vždy pouze 1 účtenku denně. Účast v loterii pak bude zdarma – zaplatíte tak vždy pouze za svůj nákup.

auto jako výhra v účtenkovce
hlavní výhra v účtenkovce

Co můžete vyhrát?

Na výhry v účtenkovce je určeno 65 milionů korun ročně. Slosování proběhne každý měsíc a hlavní výhrou bude 1.000.000 Kč. Mezi ceny pro prvních 5 vylosovaných pak patří i auto (v hodnotě cca 400.000 Kč) a finanční výhry 300, 200 a 100 tisíc Kč.

Ostatní vylosované pak čeká 20 výher po 20 tisících korunách, 1000 výher po 1000 korunách a 20 000 výher po 100 korunách.

Štítky: EET

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

22. října 2019

Omezená platnost pokladních certifikátů

Nezapomněli jste si zkontrolovat platnost svého pokladního certifikátu, který používáte pro evidenci tržeb?

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo