Účtenková loterie odstartuje už letos v říjnu

Účtenková loterie, známá i pod zkráceným názvem Účtenkovka, je projekt ministerstva financí, který by měl zvýšit efektivitu EET – jednoduše proto, že nakupující budou po prodejcích účtenky sami vyžadovat.

Původně se se spuštěním loterie počítalo letos v listopadu, nakonec se ale začne už o měsíc dřív. První slosování o ceny pak proběhne 15. listopadu, a to z účtenek vystavených v říjnu.

Stručně k pravidlům

Zákazníci budou moci přihlašovat své účtenky do slosování pomocí mobilní aplikace nebo přes online systém. Od daného obchodníka bude možné zaregistrovat vždy pouze 1 účtenku denně. Účast v loterii pak bude zdarma – zaplatíte tak vždy pouze za svůj nákup.

auto jako výhra v účtenkovce
hlavní výhra v účtenkovce

Co můžete vyhrát?

Na výhry v účtenkovce je určeno 65 milionů korun ročně. Slosování proběhne každý měsíc a hlavní výhrou bude 1.000.000 Kč. Mezi ceny pro prvních 5 vylosovaných pak patří i auto (v hodnotě cca 400.000 Kč) a finanční výhry 300, 200 a 100 tisíc Kč.

Ostatní vylosované pak čeká 20 výher po 20 tisících korunách, 1000 výher po 1000 korunách a 20 000 výher po 100 korunách.

Štítky: EET

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo