Testovací prostředí softwarů k EET bylo spuštěno

vývojáři pokladních systémů mohou testovat jejich kompatibilitu s technickými požadavky EET

EET v ostrém provozu již od prosince 2016

Spuštění ostrého provozu elektronické evidence tržeb je plánováno na 1. prosince 2016. Tomu předchází důkladná příprava, aby zavádění elektronické evidence tržeb do pokladních systémů malých podniků i větších provozů proběhlo hladce.

Jak jsme Vás informovali v předešlém příspěvku, Finanční správa zveřejnila technickou specifikaci k elektronické evidenci tržeb, podle které jsme my – vývojáři pokladních systémů a systémů do registračních pokladen – mohli zahájit jejich úpravy.

13. června Finanční správa spustila testovací prostředí, kde budeme moci zkoušet náš pokladní systém POS NET, abychom měli jistotu, že je na EET 100% připraven.

Na webu E-tržby jsou uveřejněny také vzory testovacích datových zpráv, které budou registrační pokladny s evidencí tržeb odesílat. Testovací prostředí umí datové zprávy přijímat a odeslat zpět potvrzení, že byla datová zpráva přijata a zda požadavkům vyhovovala.

Více informací o EET naleznete zde:

Popis datového rozhraní pro příjem datových zpráv evidovaných tržeb ke stažení

http://domaci.eurozpravy.cz/politika/158674-financni-sprava-spustila-misto-na-testy-softwaru-k-eet

http://www.etrzby.cz/cs/technicka-specifikace

 

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo