Naše řešení pokladního systému pro velké provozy a řetězce

V dnešní době zavádění elektronické evidence tržeb přestává být sofistikovaný pokladní software výsadou a stává se nutností. Pro obchodní či restaurační řetězce nebo velké sklady to platí dvojnásob. My jsme tu od toho, abychom připravili řešení na míru právě vašemu provozu a usnadnili vám tak podnikání.

Co všechno spadá pod velké provozy?

Mohou to být například kombinované provozy velkoobchodu a samoobsluhy, prodejní či restaurační řetězce s několika provozovnami, kde díky LUPA NET můžete centrálně plánovat akce na prodávané zboží, spravovat zákaznický a kreditní systém a sledovat online stav zásob na jednotlivých provozech. Vynechat nesmíme ani tolik specifické provozy, jakými jsou například řeznictví, propojená s vlastním bouráním masa a jeho expedicí dle objednávek, potravinářské výrobny s výrobou navázanou na přímé objednávky od zákazníků apod.

obchodní dům
supermarket

Uživatelsky přívětivé evidence

Systém LUPA NET nabízí sofistikované řešení pro každé podnikání – velkoobchody uvítají přehledné evidence odběratelů v rámci propracovaného zákaznického systému. Restaurační i obchodní řetězce zase potřebují podrobnou evidenci skladových zásob. Pro provozy zabývající se bouráním a expedicí masa a masných výrobků je v rámci systému LUPA NET připraven modul „rozvozy“.

Cenotvorba i sledování zásob

Díky systému LUPA NET můžete vést odděleně klidně i desítky skladů a samostatně u nich sledovat jejich stavy. Díky tomu budete moci snadněji optimalizovat skladové zásoby a řídit objednávky, ovlivňovat ceny na úrovni jednotlivých provozoven či pracovat s jednotnou cenotvorbou.

Nejsme nováčci na trhu

Řešení pokladních a skladových systémů pro vás vyvíjíme a dodáváme již 26. rokem. Tedy už čtvrt století před EET a rok po jeho zavedení. Skončit se rozhodně nechystáme – vsaďte na zkušenost a pojďte do toho s námi!

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo