Naše řešení online objednávek pro jídelny a restaurace

Ať se nám to líbí nebo ne, platí v dnešní době pravidlo, že kdo není on-line, ten je out. Restaurace, jídelny ani jiné provozy, zabývající se přípravou a rozvozem pokrmů, nejsou výjimkou. Náš online objednávkový systém vám v tomto směru pomůže držet krok s dobou!

Kdo systém SHOP NET využije?

Na svých webových stránkách mohou odkaz na náš systém umístit restaurace i školní jídelny, nebo třeba provozy, zabývající se přípravou a rozvozem jídel (např. služby pro seniory apod.). Jako zákazníci jej pak využijí jak jednotlivci, tak třeba i velké firmy, objednávající obědy pro své zaměstnance.

Jak SHOP NET funguje?

Základnou je jednoduché a srozumitelné webové rozhraní, do kterého se mohou přihlásit jak registrovaní, tak i noví zákazníci. Ti si pak mohou online objednat až 4 denní jídla (snídani, oběd, večeři a druhou večeři). Tato jídla může zákazník libovolně kombinovat nebo i měnit předvolené přílohy.

jídla
online objednání jídla

Propojení s ostatními moduly LUPA NET

SHOP NET funguje v propojení s modulem SKLAD NET, kde lze tvořit, upravovat i nahrávat nové jídelní lístky a zpracovávat objednávky, na základě kterých se následně vaří a distribuuje. Z realizovaných objednávek se pak v modulu SKLAD NET vytvářejí faktury (ať už pro platbu převodem, či v hotovosti), tisknou se doklady a probíhá zde i celé uzavření zakázky.

Nejsme nováčci na trhu

Naše systémy pro vás vyvíjíme a dodáváme již 26. rokem. Tedy už čtvrt století před EET a rok po jeho zavedení. Skončit se rozhodně nechystáme – vsaďte na zkušenost a pojďte do toho s námi!

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

12. března 2020

Instalace nové verze startují koncem března

Od 1.5.2020 dochází k legislativní změnám v DPH. Přinášíme Vám novou verzi, která tyto změny řeší a společně s dalšími zajímavými funkcemi.

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo