Certifikované váhopokladny s novým designem

S koncem roku jsme si připravili takový malý dárek pro veškeré provozy s pultovým prodejem – tedy lahůdky, ovoce-zeleniny, bufety a především řeznictví. Řeč je samozřejmě o našich nových váhopokladnách, které splňují veškeré náležitosti certifikace WELMEC Guide 2.2 a 2.3. (O naší dlouhé leč vítězně dotažené pouti za certifikací jsme vás již informovali v jednom z předchozích článků).

Přednosti této atestované krasavice

Není to jen ozdoba na koukání – tahle kráska totiž něco umí. A není toho málo.

 • Umožňuje sdílený prodej na více vzájemně propojených zařízeních (překrývání pokladních).
 • Disponuje vlastním variabilním plně grafickým rozhraním pro prodej.
 • Nabízí různé možnosti tisku pokladních dokladů (klasické účtenky či přímo faktury pro vybrané zákazníky).
 • Samozřejmostí je, že všechny doklady splňují náležitosti EET.
 • Zákazníky můžete s její pomocí motivovat prostřednictvím věrnostního systému.
 • Lze ji napojit i na kamerový systém.
 • Pochopitelně je zde možné napojení na skladový systém, umožňující jak detailní evidenci skladového hospodářství, tak řízení procesu bourání, výroby a expedice.

 


Bonus pro řeznictví s vlastním bouráním a výrobou

Jak jsme již zezačátku naznačili, je naše nová váhopokladna příslovečnou třešinkou na dortu, který představuje řešení pro řeznictví s vlastní bourárnou masa či výrobnou uzenářských výrobků. Náš systém LUPA NET vás totiž snadno a přehledně provede celým procesem bourání, výrobou i expedicí až k pultovému prodeji.

 

welmec

 

Co všechno vám tedy systém LUPA NET může nabídnout?

 • Sledování skladu při bourání do zásoby, ale i řízení bourání v závislosti na přijatých objednávkách,
 • přehlednou evidenci všech objednávek, jejich příjem a průběžné odbavování přímo na bouracích terminálech,
 • napojení eshopu a stahování objednávek přímo z něho,
 • snadnou evidenci stavu skladových zásob, „přelévání“ mezi skladovými kartami pomocí bouracích, případně výrobních protokolů,
 • ukončení expedice fakturací za jednotlivé objednávky, nebo souhrnně za zvolené období (hotovostní faktury splňují náležitosti EET),
 • evidenci šarží,
 • napojení expedice na kamerový systém.

Poptáte

Konkrétní nabídka je zpravidla vypracována v návaznosti na společnou konzultaci, z níž vyplynou konkrétní požadavky a specifikace. Z naší letité zkušenosti vyplývá, že žádný provoz není úplně stejný, jakkoli se tak na počátku jeví.

Společně zavedeme

Na průběh instalace, na nastavení a vyladění systému dohlíží po celou dobu naši technici, ať již fyzickou přítomností na úplném počátku, či vzdálenou pomocí v průběhu celého procesu. Vaši pracovníci budou patřičně zaškoleni a seznámeni s potřebnými informacemi. S naší asistencí může být rovněž systém naplňován potřebnými vstupními daty (počátečními stavy skladu, skladovými kartami, recepturami apod.).

Poradíme

Své dotazy můžete volat na telefonní číslo +420 495 531 231, případně Hot line +420 777 334 697, a to v průběhu pracovní doby (Po-Pá 7:30-16:30). Během rozšířené pracovní doby (Po-Ne 7:30-21:00) mohou služby Hot line využívat zákazníci s předplacenou službou Podpora.

Registrační pokladny a elektronická evidence tržeb

Od roku 2016 byl v České republice postupně spuštěn systém elektronické evidence hotovostních tržeb za prodej zboží a služeb. Zde pro Vás monitorujeme některé důležité informace.

Zobrazit

Aktuality

22. října 2019

Omezená platnost pokladních certifikátů

Nezapomněli jste si zkontrolovat platnost svého pokladního certifikátu, který používáte pro evidenci tržeb?

Sledujte nás

Přihlášení do systému
Zavřít

Registrace

Zapomenuté heslo